Izašao prvi broj biltena ZUPA.TODAY

Izašao prvi broj biltena ZUPA.TODAY

Organizacija ''Župa u srcu'' je preko projekta ''Zajedno za budućnost Župe'' nedavno izdala prvi broj biltena ZUPA.TODAY sa namjerom da prenese važnost zajedništva, sloge i saradnje u rešavanju bitnih problema u zajednici. Osim ovoga biltenom će se prenositi i primjeri dobre prakse u nekim zajednicama iz okruženja, ali i informacije bitne za sve građane Župe.

Odmah nakon izlaska, bilten je od strane građana Župe vrlo dobro prihvaćen, tako da su iz organizacije ponosni na prvi broj župskih novina, kako ih mještani već nazivaju. Došlo je i korisnih sugestija koje će biti uvrštene za sledeći broj koji je planiran do kraja septembra.

Prva dva broja biltena ZUPA.TODAY je finansirala Evropska unija kroz projekat Fors Montenegra ''Let's grow together with IPA 2''.

Bilten se dijeli besplatno, a odštampan je na 4 strane i u 1500 primjeraka.