Danas počelo asfaltiranje po selima

Danas počelo asfaltiranje po selima

Danas je Župi počelo asfaltiranje dijela seoskih ulica, čime se počeo realizovati sporazum mjesne zajednice Župa Nikšićka i Opštine Nikšić. U ovom ciklusu će biti asfaltirano oko 3km ulica po selima koje su u veoma lošem stanju. Mjesna zajednica je dogovorila sa opštinom Nikšić da se ova dinamika asfaltiranja ulica po župskim selima nastavi i u 2018, 2019, 2020. god. čime će se koliko toliko poboljšati loša putna infrastruktura po župskim selima.  Ovom dinamikom u naredne četiri godine će biti obuhvaćene sve ulice koje nijesu zadovoljavale minimum svoje namjene. Kako su poručili iz mjesne zajednice očekuju razumijevanje mještana dok se ne realizuje ova aktivnost, jer je sve ovo trebalo mnogo godina prije rješavati. Kako zaključuju u saopštenju konačno se krenulo sa mrtve tačke što se tiče asfaltiranja ulica u Župi.