Obećanja ponijele prve kiše

Obećanja ponijele prve kiše

 Neodgovoran odnos nadležnih, a prvenstveno Opštine Nikšić koja je preuzela da završi posao nasipanja puta u Zabranu Kralja Nikole doveo je do toga da je prva velika kiša oštetila put tako da se stanje vratilo kao i prije nasipanja.

Kako je sa prvom kišom sada automobilom gotovo nemoguće proći do Zabrana nije jasno da li će neko snositi odgovornost što su novci poreskih obveznika i župske koncesije potrošeni uzalud. Zašto na jedinom kritičnom mjestu na putu gdje se nalazi potok nijesu postavljene cijevi vjerovatno ne znaju ni oni što su trebali da ih postave.

Ovo je školski primjer da tuđa ruka koja uzima sredstva od Župe ''svrab ne češe'' i da je ovo još jedan promašeni projekat Opštine Nikšić, iako je sa poslednjim gostovanjem Župi Potpredsjednik vlade Milutin Simović obećao i poručio da ovakvih propalih investicija ili kako je naglasio ''projektnih avantura'' u Župi neće biti.