Odron opomena za hitnu reakciju

Odron opomena za hitnu reakciju

 Noćas je na dijelu puta pored Liverivićkog jezera došlo do većeg odrona koji na sreću nije uzrokovao neželjene posledice. Ovim povodom reagovao je Predsjednik MZ Župa Dragoljub Radulović zahvalivši se mještanima Župe koji su se organizovali i uklonili navedeni odron.

Kako je kazao Radulović ovo još jednom potvruđuje opravdanost zahtjeva mjesne zajednice da se u reonu Liverovićkog jezera mora što hitnije postaviti zaštitna mreža i sanirati druga mjesta koja predstavljaju opasnost na toj dionici puta Župa-Nikšić. Još kada se tome dodaju i klizišta jasno je da nadležni organi moraju hitno reagovati jer ovakva situacija predstavlja opasnost za živote mještana- dodao je Radulović.
Savjet mjesne zajednice je sa opštinom dogovorio da se postavljanje zaštitne mreže odradi do kraja godine, ali večerašnja situacija traži hitnu reakciju – poručuje nadležnima Radulović.