Radovi na krovu MZ Župa

Radovi na krovu MZ Župa

Počeli su radovi na rekonstrukciji krovne konstrukcije na objektu mjesne kancelarije u Župi.

U navedenom objektu su osim mjesne kancelarije smješteni još ambulanta i veterinarska stanica.
Sredstva je na zahtjev Savjeta mjesne zajednice obezbijedilo Ministarstvo poljoprivrede i ruralnog razvoja.
"Ove nedjelje očekujemo početak asfaltiranja kritičnih djelova ulica po župskim selima. Dinamika asfaltiranja ulica je sa opštinom Nikšić usaglašena u naredne četiri godine čime će se bar malo poboljšati putna infrastruktura koja je trenutno u veoma lošem stanju.
Očekujemo i saniranje kritičnih mjesta na glavnom putu, a do septembra naredne godine je usaglašeno da se uradi projekat glavne saobraćajnice"- naglasio je u saopštenju Predsjednik MZ Župa Dragoljub Radulović.