Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Akcija izgradnje terena u Carinama

 Zahvaljujući aktivnostima predsjednika MZ Župa Nikšićka Dragoljuba Radulovića, počeli su radovi na izgradnji sportskog poligona za basket  za potrebe učenika područnog odeljenja Liverovići OŠ “Dušan Bojović”. U izgradnju ovog 160m2 terena najviše doprinosa dala je firma Gradnja inženjering, a pomogli su i firma Uniprom metali, mještani tri sela koja gravitiraju ovom područnom odeljenju koje pohađa 22 učenika do četvrtog razreda školskog uzrasta. Na ovaj način će se učenicima obezbijediti skroman sportski poligon za organizovanje sportskih aktivnosti. Narednih dana će biti i završen sportski poligon u selu Zagrad, a sredstva su obezbijeđena od strane Ministarstva poljoprivrede i opštine Nikšić. U toku ovog mjeseca se očekuje se početak radova na izradi fudbalskog terena. Sve ove aktivnosti će doprinijeti da naši najmlađi dobiju bolje uslove kako u nastavnim aktivnostima. Ovih dana priprema se projekat koji će biti jedan od najznačajnijih za dalji razvoj mjesne zajednice Župa Nikšićka i u koji će se uključiti svi mještani, a i Župljani koji žive daleko od svog ognjišta. -poručuje predsjednik MMZ Župa Dragoljub Radulović. Kako je najavio detalji će se znati narednih dana. “Sigurno je da u našem mjestu slijedi period još većih aktivnosti koje će doprinijeti njegovom jačanju na zadovoljstvo svih. ” zaključio je Radulović

Novi pogled na vaš rad

Mjesto za reklamu (365 x 270 area)
Najnovije

Prijavite se na newsletter

Želite da budete obaviješteni o novim vijestima? Prijavite se na Newsletter

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

Istaknute kategorije

Budite inspirisani svakom našom pričom koju ćete pročitati

Cilj ovog portala je da promoviše jedan od najlepših krajeva u Crnaoj Gori i svakom mještaninu Župe obezbijedi pravovremeno informisanje

Scroll to Top