Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Aplauz na kraju rekao sve

U punoj sali Doma u Carinama gledaoci na prvoj projekciji filma, većinom mladi Župe, na kraju prikazanog filma gromoglasnim aplauzom poslali su poruku koliko su ovakvi događaji potrebni mladima i koliko malo treba da se život mladih u nekoj ruralnoj zajednici organizuje na mnogo drugačiji, bolji način.

Organizatori večerašnjeg događaja Omladinski pokret Župa i Župa u srcu imaju u planu da sa ovom praksom nastave tokom ljeta najmanje petnestodnevno, a kako vrijeme bude toplije filmovi će biti prikazivani i pod zvijezdama. Za očekivati je da će poslije večerašnje premijere u pravoj bioskopskoj atmosferi otvoreni prostor dobro doći, jer će i broj mladih gledalaca biti veći.

Značaj ovog događaja za bolje druženje i organizovanje mladih prepoznao je Fond za aktivno građanstvo koji je finansirao aktivnosti na projektu ”Mi hoćemo, mi možemo”.

Novi pogled na vaš rad

Mjesto za reklamu (365 x 270 area)
Najnovije

Prijavite se na newsletter

Želite da budete obaviješteni o novim vijestima? Prijavite se na Newsletter

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

Istaknute kategorije

Budite inspirisani svakom našom pričom koju ćete pročitati

Cilj ovog portala je da promoviše jedan od najlepših krajeva u Crnaoj Gori i svakom mještaninu Župe obezbijedi pravovremeno informisanje

RURALNI RAZVOJ

#ruralni razvoj

EKOLOGIJA

#Vijesti

KULTURA

#Vijesti

OGLASI

#Oglasi
Scroll to Top