Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Bole nova Zvijezdina zvijezda

Boško Bošković – Bole, fudbalsko ime za koje će se tek čuti

Trnovit je put do fudbalske zvijezde, ali kad se neko rodi talentovan onda to uz vrijedan rad i trud može donijeti samo najbolje rezultate. Čini se da baš u Župi jedna takva zvijezda počinje sve jače i jače da sija, a da taj sjaj ne može ostati neprimijećen i od najvećih fudbalskih klubova regiona poput FK Crvene Zvezde.

Na nedavno održanom ljetnjem kampu mladi Župljanin Boško Bošković zasijenio je i one vršnjake koji duže treniraju od njega tako da mu je ponuđena opcija da karijeru nastavi dalje u ovom klubu.

Rezultati koje je postigao na ovom kampu su u najvećoj klasi tako da su treneri Zvijezde čini se odmah prepoznali buduću zvijezdu.

Ovaj sedmogodišnjak svoje prve fudbalske korake počeo je prije godinu i po u Fudbalskom klubu Župa kod trenera Veska Draškovića, kome je posebno zahvalan i čiji rad je pohvaljen i na samom kampu. U oskudnim uslovima ovaj klub donosi rezultate kojima mogu da se pohvale i najveći. A jedan od tih rezultata je i Bole koji samo što ne spava sa loptom i čini se sebe vidi samo na velikim svjetskim terenima. O prvom susretu sa Boškom njegov trener Vesko Drašković kaže: ,,Prvim  Boškovim dolaskom na trening FK Zupa vidio sam njegov prirodan talenat, nešto što rijetki imaju, njegovu ljubav, strast prema fudbalu. Iz treninga u trening sa lakoćom i brzim shvatanjem upija sve što mu se kaže. Ne bih trošio previše riječi, on je rođen i predodređen za fudbal, jednom riječju pravi dragulj.”

Kako nam je Bole kazao najveći san mu je da na nekom meču zaigra za Zvijezdu i da gol njenom vječitom protivniku Partizanu.  Kao i svi mladi igrači ima svoj fudbalski uzor. Za njega je to Dušan Vlahović igrač Juventusa, a da li će Bole biti uzor nekim novim župskim klincima ostaje da se vidi. Jedno je sigurno da ga čeka mnogo rada, a uspjesi će onda da se nižu jedni za drugim.

Novi pogled na vaš rad

Mjesto za reklamu (365 x 270 area)
Najnovije

Prijavite se na newsletter

Želite da budete obaviješteni o novim vijestima? Prijavite se na Newsletter

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

Istaknute kategorije

Budite inspirisani svakom našom pričom koju ćete pročitati

Cilj ovog portala je da promoviše jedan od najlepših krajeva u Crnaoj Gori i svakom mještaninu Župe obezbijedi pravovremeno informisanje

Scroll to Top