Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Dani Lukavice u subotu 23. jula

U subotu 23. jula na prostoru Male Lukavice kod Etno kuće ,,Moj san” biće održana manifestacija ,,Dani Lukavice 2022”. Generalni sponzor manifestacije je Turistička organizacija Nikšić, a sponzori Opština Nikšić i S&N Invest iz Podgorice. Manifestacija će početi u 10h za kad su planirani turnir u Malom fudbalu za djecu do 10 godina, Parada konja i Sajam ekoloških proizvoda.

Istog dana u 16h biće upriličen kulturno umjetnički program u kom će učestvovati: Branka Šćepanović, KUD ,,Ljubo Božanović”, Maksim Vojvodić, Branka Šćepanović, Radovan Suknović, Željko Martinović i Stefan Martinović.

Novi pogled na vaš rad

Mjesto za reklamu (365 x 270 area)
Najnovije

Prijavite se na newsletter

Želite da budete obaviješteni o novim vijestima? Prijavite se na Newsletter

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

Istaknute kategorije

Budite inspirisani svakom našom pričom koju ćete pročitati

Cilj ovog portala je da promoviše jedan od najlepših krajeva u Crnaoj Gori i svakom mještaninu Župe obezbijedi pravovremeno informisanje

Scroll to Top