Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

“Darovi Župe” za bolju promociju zavičaja

Organizacija Župa u srcu je uvidjela neophodnost stvaranja uslova kojim će se  bolje promovisati Župa pa je krenula u proces kreiranja brenda ”Darovi Župe”. Župa i pored proizvoda koje ima nema prepoznatljiv brend, koji će prije svega biti turistički proizvod. Nažalost do sada nije postojao cjelovit i konstantan pristup promociji župskih proizvoda i to je ono što želimo promijeniti.

Stvaranjem brenda ”Darovi Župe” želimo povećati turističku prepoznatljivost zavičaja, a kroz pomoć u prodaji ojačati i ohrabriti proizvodnju u Župi. Logo ”Darovi Župe” je urađen, radi se i na dizajnu pojedinih proizvoda, a nakon svega biće uspostavljen i sistem sertifikacije za sve proizvode koji budu dio ovog brenda.

Sam proces zahtijeva vrijeme i veliku posvećenost, ali smo ubijeđeni da uspjeh neće izostati na zadovoljstvo Župe.

Novi pogled na vaš rad

Mjesto za reklamu (365 x 270 area)
Najnovije

Prijavite se na newsletter

Želite da budete obaviješteni o novim vijestima? Prijavite se na Newsletter

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

Istaknute kategorije

Budite inspirisani svakom našom pričom koju ćete pročitati

Cilj ovog portala je da promoviše jedan od najlepših krajeva u Crnaoj Gori i svakom mještaninu Župe obezbijedi pravovremeno informisanje

RURALNI RAZVOJ

#ruralni razvoj

EKOLOGIJA

#Vijesti

KULTURA

#Vijesti

OGLASI

#Oglasi
Scroll to Top