Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Dobra praksa MZ Župa daleko se čuje

Danas je nastavljen razgovor mještana Župe sa predsjednikom Savjeta MZ Dragoljubom Radulovićem. Desetak mještana je iskoristilo mogućnost da se upozna sa radom Savjeta, a isto tako da predloži šta je to što bi Savjet MZ trebao uvrstiti u svoj radni kalendar. Da je ova aktivnost mjesne zajednice naišla na dobar odjek govori i današnje prisustvo TV Vijesti koja je ispratila dio današnjih aktivnosti, a prilog će biti emitovan u ponedeljak u vijestima u pola sedam, kao i isti dan u emisiji Bez granica. 

Novi pogled na vaš rad

Mjesto za reklamu (365 x 270 area)
Najnovije

Prijavite se na newsletter

Želite da budete obaviješteni o novim vijestima? Prijavite se na Newsletter

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

Istaknute kategorije

Budite inspirisani svakom našom pričom koju ćete pročitati

Cilj ovog portala je da promoviše jedan od najlepših krajeva u Crnaoj Gori i svakom mještaninu Župe obezbijedi pravovremeno informisanje

Scroll to Top