Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Dođite na sajam zdrave hrane

Događaj koji ne bi trebalo propustiti, a koji će se održati u Župi Nikšićkoj 30. septembra na platou ispred Zemljoradničke zadruge, biće prilika za promociju zdrave hrane u Župi, ali i turističkih potencijala Župe. Sajam zdrave hrane koji se organizuje pod vođstvom NVO Morakovo i Mjesne zajednice Župa biće prilika da Župa pokaže svoje proizvode i mogućnosti u značajnoj grani budućeg razvoja Župe.

Planirano je da sajam počne u 11 časova obraćanjem predstavnika Ministarstva poljoprivrede, NVO Morakovo, Mjesne zajednice Župa i Turističke organizacije, a kratak kulturno-umjetnički program izvešće i KUD Župa. Svi zainteresovani Župljani mogu na sajmu izložiti i prodavati svoje proizvode.

Sajam je osmišljen da bude prodajnog karaktera, a organizatori su se potrudili da obezbijede i besplatnu autobusku liniju sa prevoznikom Nikšić Prevoz od Autobuske stanice u Nikšiću do Župe sa polaskom u 9 i 30h.

Za sve koji organizovano posjete sajam obezbijeđen je i ručak (vojnički pasulj) u čijem ukusu će moći da uživaju i oni koji kupe proizvode u vrijednosti većoj od 5 eura.

Podršku održavanju manifestacije dali su još Turistička organizacija Nikšić, JU OŠ ’’Dušan Bojović’’, KUD Župa i organizacija ’’Župa u srcu’’

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

Novi pogled na vaš rad

Mjesto za reklamu (365 x 270 area)
Najnovije

Prijavite se na newsletter

Želite da budete obaviješteni o novim vijestima? Prijavite se na Newsletter

Istaknute kategorije

Budite inspirisani svakom našom pričom koju ćete pročitati

Cilj ovog portala je da promoviše jedan od najlepših krajeva u Crnaoj Gori i svakom mještaninu Župe obezbijedi pravovremeno informisanje

RURALNI RAZVOJ

#ruralni razvoj

EKOLOGIJA

#Vijesti

KULTURA

#Vijesti

OGLASI

#Oglasi
Scroll to Top