Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Donacija za Ekonomsku školu

Savjet MZ Župa nikšićka je JU  Srednjoj ekonomsko – ugostiteljskoj školi u Nikšiću obezbijedio vrijednu donaciju za potrebe organizovanja nastave u kabinetu Crnogorskog – srpskog, bosankog i hrvatskog jezka.

Predsjednik Savjeta Radulović Dragoljub je toj ustanovi uručio projektor što će značajno unaprijediti i olakšati izvođenje nastave iz tog predmeta.

Kako je kazao Radulović cilj donacije je bio zahvaliti se ovoj školskoj ustanovi za generacije odškolovane župske djece.

,,Savjet MZ se vodio činjenicom koliki značaj ova ustanova ima u nikšićkom obrazovnom procesu, a isto tako ovom skromnom donacijom se, na simboličan način, želimo zahvaliti na sve ono što je ova ustanova učinjela za generacije župske djece koje su sticale znanje u njoj. Vjerujemo da ćemo svi zajedno doprinijeti sa se ova ustanova što više razvija i osavremenjuje što će najviše koristiti djeci koja u njoj stiču znanja. Ulaganje u pravilan razvoj mladih je najbolje ulaganje, pa svim društvenim činiocima to treba da bude isnovna vodilja.

Direktor ustanove Danilo Drekalović je kazao da je prijatno iznenađen ovim gestom Savjeta MZ Župa nikšićka i izrazio punu zahvalnost na poklonu koji je od tog Savjeta stigao.

Predmetna profesorica Vesna Josipović se zahvalila na donaciji i kazala da će ista značajno poboljšati kvalitet nastave.

Novi pogled na vaš rad

Mjesto za reklamu (365 x 270 area)
Najnovije

Prijavite se na newsletter

Želite da budete obaviješteni o novim vijestima? Prijavite se na Newsletter

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

Istaknute kategorije

Budite inspirisani svakom našom pričom koju ćete pročitati

Cilj ovog portala je da promoviše jedan od najlepših krajeva u Crnaoj Gori i svakom mještaninu Župe obezbijedi pravovremeno informisanje

Scroll to Top