Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Druga radionica “Suveniri ka razvoju Župe”

U sklopu projekta “Suveniri ka razvoju Župe”, organizovana je druga po redu radionica gdje su se župska djeca mogla upoznati sa različitim načinima izrade suvenira. Vrijedne dječije ruke tridesetak učesnika radionice iznjedrile su različite ideje i predmete kojima smo već ponosni u našoj organizaciji.

Izrađeni suveniri su samo dokaz da projekat koji smo započeli ima veliki značaj za naš zavičaj i da će on sigurno biti u budućnosti nastavljen i razvijan kroz različite aktivnosti. Sledeća radionica će se održati krajem nedjelje, kada će polaznici obići i manstirske radionice grnčarije i suvenira.

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

Novi pogled na vaš rad

Mjesto za reklamu (365 x 270 area)
Najnovije

Prijavite se na newsletter

Želite da budete obaviješteni o novim vijestima? Prijavite se na Newsletter

Istaknute kategorije

Budite inspirisani svakom našom pričom koju ćete pročitati

Cilj ovog portala je da promoviše jedan od najlepših krajeva u Crnaoj Gori i svakom mještaninu Župe obezbijedi pravovremeno informisanje

RURALNI RAZVOJ

#ruralni razvoj

EKOLOGIJA

#Vijesti

KULTURA

#Vijesti

OGLASI

#Oglasi
Scroll to Top