Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Ekipa Župe danas ubjedljiva

Rezultatom 7:3 završen je meč III kola Opštinske amaterske lige u malom fudbalu između KMF Župa i KMF Pekara Zvicer, koji se igrao u balon sali „Arena Nikšić“. U prva dva kola ostvarena je pobjeda i ukljižen jedan poraz.

Na današnjem meču prvi gol  je dao Nemanja Zvicer iz KMF Pekara Zvicer, ali to nije obeshrabrilo KMF Župu, što govori i ostvareni rezultat. Golove za ekipu KMF Župa su dali Miloš Kovačević, Radovan Mušikić, Aleksandar Bezmarević, Miloš Krulanović, Nikola Radulović i Ognjen Nerić, a u prilog im je išao autogol Željka Lalića.
Za ekipu KMF Pekara Zvicer uspješni su bili još Filip Ćipranić i Milisav Dačević.

Ekipa Župe u malom fudbalu ove godine juriša na rezultat koji će biti bolji od prošlogodišnjeg, a to je plasman među 8 najboljih ekipa. 

Novi pogled na vaš rad

Mjesto za reklamu (365 x 270 area)
Najnovije

Prijavite se na newsletter

Želite da budete obaviješteni o novim vijestima? Prijavite se na Newsletter

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

Istaknute kategorije

Budite inspirisani svakom našom pričom koju ćete pročitati

Cilj ovog portala je da promoviše jedan od najlepših krajeva u Crnaoj Gori i svakom mještaninu Župe obezbijedi pravovremeno informisanje

Scroll to Top