Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Evaluatori za De Facto Strong u posjeti Župi

Juče su Župu posjetili predstavnici Fonda za aktivno građanstvo, Nađa Dragović i Nenad Golubović i Dragan Crnjanski evaluator CSF programa De Fakto strong, u okviru kojeg je u Župi prije par godina organizacija NVO Morakovo imala aktivnosti i na brendiranju proizvoda župskog porijekla. Program je iniciran i vođen od strane  Fonda za aktivno građanstvo — FAKT uz finansijsku podršku Evropske unije, posredstvom Delegacije Evropske unije u Crnoj Gori. Projekat je imao za cilj poboljšanje održivosti organizacija civilnog društva u Crnoj Gori, kao i kvaliteta i kvantiteta usluga koje pružaju. Sastanku je prisustvovao i predstavnik organizacije Župa u srcu, Jovo Radulović.

Gosti su imali priliku da uživaju u ljepotama župskih predjela, a dobra organizacija i gostoprimstvo domaćina iz NVO Morakovo i Etno kuće Moj San, gdje je organizovan i ručak sa tradicionalnim župskim proizvodima bili su na visokom nivou. Gospodin Crnjanski, koji je već dugi niz godina aktivno uključen u turistička dešavanja nije krio oduševljenje župskim predjelima i činjenicom da je turizam u Župi tek na početku, izrazivši pri tom želju da nas opet posjeti jesenas. Njegovo znanje će sigurno pomoći i organizacijama koje rade na razvoju ove oblasti u Župi.

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

Novi pogled na vaš rad

Mjesto za reklamu (365 x 270 area)
Najnovije

Prijavite se na newsletter

Želite da budete obaviješteni o novim vijestima? Prijavite se na Newsletter

Istaknute kategorije

Budite inspirisani svakom našom pričom koju ćete pročitati

Cilj ovog portala je da promoviše jedan od najlepših krajeva u Crnaoj Gori i svakom mještaninu Župe obezbijedi pravovremeno informisanje

RURALNI RAZVOJ

#ruralni razvoj

EKOLOGIJA

#Vijesti

KULTURA

#Vijesti

OGLASI

#Oglasi
Scroll to Top