Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Finansijski izvještaj o radu za 2016. godinu

Radi upoznavanja javnosti sa radom organizacija Župa u srcu je usvojila pravilo objavljivanja izvještaja o radu. Nakon objavljenog izvještaja o radu organizacije za 2016. godinu organizacija je objavila i finansijski izvještaj.

Finansijski izvještaj o radu organizacije Župa u srcu za 2016. godinu sadrži prikaz Bilansa stanja, Bilans uspjeha i Statistički aneks. U prethodnoj godini organizacija je imala jedan grant, dok je ostale aktivnosti ostvarila volonterskim radom i doprinosima samih članova.

Za dodatna pitanja i razjašnjenja možete se obratiti organizaciji na mail zupausrcu@gmail.com

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

Novi pogled na vaš rad

Mjesto za reklamu (365 x 270 area)
Najnovije

Prijavite se na newsletter

Želite da budete obaviješteni o novim vijestima? Prijavite se na Newsletter

Istaknute kategorije

Budite inspirisani svakom našom pričom koju ćete pročitati

Cilj ovog portala je da promoviše jedan od najlepših krajeva u Crnaoj Gori i svakom mještaninu Župe obezbijedi pravovremeno informisanje

RURALNI RAZVOJ

#ruralni razvoj

EKOLOGIJA

#Vijesti

KULTURA

#Vijesti

OGLASI

#Oglasi
Scroll to Top