Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Humana akcija u Župi

SRK Župa je danas tradicionalno, drugu godinu zaredom u Domu Liverovići, organizovala akciju dobrovoljnog davanja krvi. Akciji su prisustvovali članovi kluba, prijatelji kluba kao i zaposleni JU Dnevni centar Nikšić! U sklopu akcije prikupljene su trideset dvije(32.) jedinice krvi! Sve pohvale za dobru i uspješnu organizaciju. SRK Nikšić se zahvaljuje donatorima koju su pomogli da ova akcija bude uspješno realizovana.

Novi pogled na vaš rad

Mjesto za reklamu (365 x 270 area)
Najnovije

Prijavite se na newsletter

Želite da budete obaviješteni o novim vijestima? Prijavite se na Newsletter

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

Istaknute kategorije

Budite inspirisani svakom našom pričom koju ćete pročitati

Cilj ovog portala je da promoviše jedan od najlepših krajeva u Crnaoj Gori i svakom mještaninu Župe obezbijedi pravovremeno informisanje

RURALNI RAZVOJ

#ruralni razvoj

EKOLOGIJA

#Vijesti

KULTURA

#Vijesti

OGLASI

#Oglasi
Scroll to Top