Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

I u 2018. svi na ekskurziju

Savjet mjesne zajednice Župa je donio odluku da se i ove godine krene u prikupljanje novčanih sredstava kako bi 45 polumaturanata OŠ” Dušan Bojović” otišli na polumatursku eskurziju. Savjet mjesne zajednice na ovaj način nastavlja prošlogodišnju uspješnu aktivnost kada su svi polumaturanti otišli na eskurziju.

Donoseći ovu odluku Savjet mjesne zajednice je imao na umu tešku ekonomsku situaciju kod mnogih porodica, pa kroz ovu aktivnost želi da svu djecu dovede u ravnopravan položaj i time im bar na neki način vrati vjeru u naše društvo.

Savjet mjesne zajednice očekuje punu pomoć od rukovdstva OŠ ” Dušan Bojović”, nastavnog kadra, školskog odbora. Prošlogodišnja akcija je naišla na veliko odobravanje i podršku od mnogih privrednih subjekata, posebno od onih koji svoje poslovnje oslanjaju na našu mjesnu zajednicu. Takođe se i jedan broj pojedinaca aktivno uključio u prikupljanje novčanih sredstava. Na ovaj način Savjet mjesne zajednice Župa je u proteklih godinu dana sproveo niz aktivnosti kroz koje je  posebnu pažnju poklanjao najmlađim mještanima, a to će nastaviti da čini i u narednom periodu, poručio je u saopštenju Dragoljub Radulović predsjednik MZ Župa.

Novi pogled na vaš rad

Mjesto za reklamu (365 x 270 area)
Najnovije

Prijavite se na newsletter

Želite da budete obaviješteni o novim vijestima? Prijavite se na Newsletter

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

Istaknute kategorije

Budite inspirisani svakom našom pričom koju ćete pročitati

Cilj ovog portala je da promoviše jedan od najlepših krajeva u Crnaoj Gori i svakom mještaninu Župe obezbijedi pravovremeno informisanje

RURALNI RAZVOJ

#ruralni razvoj

EKOLOGIJA

#Vijesti

KULTURA

#Vijesti

OGLASI

#Oglasi
Scroll to Top