Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Igrom i pjesmom peti put zaredom

Večeras je u sali Nikšićkog Pozorišta uz igru i pjesmu KUD Župa proslavio svoj peti samostalni koncert. Smjenjivale su se igre i pjesme iz sada već bogatog repertoara ovog uspješnog društva. Publiku su oduševili i stariji članovi, ali i oni najmlađi koji su na simpatičan način izmamili brojne aplauze prepune sale. Osim igara uspješan nastup su imali i članovi gimnastičarske sekcije, guslar Nikola Krulanović, solistkinja Tanja Mušikić, uspješni harmonikaš župskog porijekla Dimitrije Knežević, kao i gosti iz KUD Zahumlje. Djeca su na kraju priredila iznenađenje i poklone za mentore Slavku Lončar i Radula Petrušića u znak zahvalnosti  za dosadašnji rad koji su njih dvoje uložili u učenje članova KUD-a. Koliko je značajano postojanje ovog društva govori i prisustvo Župljana na ovoj manifestaciji, pa se nadamo da će se u skorije vrijeme riješiti problemi oko sale za vježbe i treninge članova KUD-a.

Novi pogled na vaš rad

Mjesto za reklamu (365 x 270 area)
Najnovije

Prijavite se na newsletter

Želite da budete obaviješteni o novim vijestima? Prijavite se na Newsletter

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

Istaknute kategorije

Budite inspirisani svakom našom pričom koju ćete pročitati

Cilj ovog portala je da promoviše jedan od najlepših krajeva u Crnaoj Gori i svakom mještaninu Župe obezbijedi pravovremeno informisanje

RURALNI RAZVOJ

#ruralni razvoj

EKOLOGIJA

#Vijesti

KULTURA

#Vijesti

OGLASI

#Oglasi
Scroll to Top