Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Informatička oprema uručena župskoj školi

Danas je župskoj osnovnoj školi ”Dušan Bojović” pristigla značajna donacija IT opreme koja će umnogome poboljšati dosadašnje uslove učenja za župske đake. Kompanija Tradeunique-TQ Plaza uručila je danas 6 novih kompjutera, 6 stolova, 12 stolica, štampač, fax, telefone i plazma TV čime će se osavremeniti informatički kabinet u ovoj župskoj školi. Ova donacija Tradeuniq-a je dio donacije ukupne vrijednosti od 5000 eura i osim župske škole oprema je uručena prije par dana i budvanskoj Osnovnoj školi ”Stefan Mitrov Ljubiša”.

Velika zahvalnost za donatora i one koji su dali prijedlog da ova značajna donacija svoju svrhu nađe baš u župskoj školi. U akciji ”Doniraj IT opremu za našu školu” koju je pokrenula organizacija Župa u srcu se očekuje još opreme, pa će uskoro ova škola imati mnogo bolje uslove za izvođenje savremene nastave.

Novi pogled na vaš rad

Mjesto za reklamu (365 x 270 area)
Najnovije

Prijavite se na newsletter

Želite da budete obaviješteni o novim vijestima? Prijavite se na Newsletter

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

Istaknute kategorije

Budite inspirisani svakom našom pričom koju ćete pročitati

Cilj ovog portala je da promoviše jedan od najlepših krajeva u Crnaoj Gori i svakom mještaninu Župe obezbijedi pravovremeno informisanje

Scroll to Top