Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Ipak će se raditi u Župi?

Na današnjem sastanku članova savjeta MZ Župa sa rukovodstvom opštine Nikšić je konstatovano da u ovoj mjesnoj zajednici postoji niz problema koje je potrebno urgentno rješavati.

Na sastanku je konstatovano da će u septembru biti završen projekat za dionicu puta od Doma omladine u Liverovićima do Mjolja Polja, a do sredine oktobra i za dionicu od Krstovača do Liverovića. Paralerno sa ovim projektima će biti urađen projekat rekonstrukcije puta u Pustoj strani.

Takođe je završen tender za dio radova na vodovodu i izabran izvođač. Savjet je pribavio Opštini CD-ove projekta za vodovod za sela Oblatno, Zagrad i Kuta, koji su u opštini bili izgubili.

Raspisan je tender za asfaltiranje dijela puteva po župskim katunima, a opština će odrediti koje će dionice uskoro asfaltirati. Krenuće i asfaltiranje seoskih puteva, a na sastanku koji će biti održan 19.09.2023. godine. će se precizirati koliko i koje dionice će se asfaltirati.

Za petnaest dana će se krenuti u popravku kompletne rasvjete u Župi. Na izradi projekata za mostove u Kutima se nije ništa odradilo, pa je dogovoreno da se to hitno odradi kako bi se isti sanirali.

Današnji sastanak je pokazao opravdanost svih zahtjeva MZ Župa, a naredni dani će pokazati da li će se ispoštivati dogovoreno poručuju iz Savjeta MZ Župa uz tvrdnju da je sigurno da će istrajati u svim zahtjevima.

Novi pogled na vaš rad

Mjesto za reklamu (365 x 270 area)
Najnovije

Prijavite se na newsletter

Želite da budete obaviješteni o novim vijestima? Prijavite se na Newsletter

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

Istaknute kategorije

Budite inspirisani svakom našom pričom koju ćete pročitati

Cilj ovog portala je da promoviše jedan od najlepših krajeva u Crnaoj Gori i svakom mještaninu Župe obezbijedi pravovremeno informisanje

Scroll to Top