Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Jagnjetina za župske penzionere

U ponedjeljak, 14. oktobra u 15i30h za mjesno udruženje penzionera Župa počeće podjela jagnjećih lubina, ispred mjesne kancelarije Miolje Polje. Kako saopštavaju iz udruženja župskih penzionera  prednost u podjeli imaju penzioneri koji slave Sv.Luku. Nakon njih jagnjeće lubine će dobiti u narednim isporukama i ostali koji su se ranije upisali. Prvi kontigent od 160 lubina isporučuje firma Goranović d.o.o. a cijena po kg je 4,40 eura. Kako je saopšteno biće dovoljan broj jagnjećih lubina za sve upisane.

Novi pogled na vaš rad

Mjesto za reklamu (365 x 270 area)
Najnovije

Prijavite se na newsletter

Želite da budete obaviješteni o novim vijestima? Prijavite se na Newsletter

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

Istaknute kategorije

Budite inspirisani svakom našom pričom koju ćete pročitati

Cilj ovog portala je da promoviše jedan od najlepših krajeva u Crnaoj Gori i svakom mještaninu Župe obezbijedi pravovremeno informisanje

Scroll to Top