Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Knjiga za razvoj ruralnog turizma

Sinoć je u prostorijama MZ Župa održana prezentacija knjige ”Održivi ruralni turizam-smjernice za budućnost” autora Sveta Živkovića.

Prisutnima se u ime izdavača knjige organizacije ”Župa u srcu” obratio Jovo Radulović izrazivši zadovoljstvo što se organizacija pojavila u ulozi izdavača, jer će ona na pravi način promovisati kako Župu tako i organizaciju. On je u pozdravnom govoru izrazio želju da će i drugi intelektualci porijeklom iz Župe nastaviti svojim djelima da promovišu zavičaj.

O postojećem stanju i razvoju turizma u ruralnim oblastima Crne Gore više je govorila Anđa Vukčević-Zorić predstavnica Turističkog klastera Montenegro. Gospođa Zorić je istakla da postoje pomaci u razvoju ruralnog turizma u Crnoj Gori, a da će i izrada Strategije razvoja ruralnog turizma, kao i podsticaji i programi koji će tek doći u Crnu Goru pomoći da se ovaj vid privrede podigne na veći nivo.

Više o samoj knjizi, razlozima zbog kojih se odlučio da napiše ovu knjigu govorio je i autor djela Sveto Živković. On je istakao da je knjiga pisana na engleskom jeziku sa namjerom da pomogne u privlačenju investitora, ali i svima onima sa engleskog govornog područja koji se u budućnosti budu bavili ovom temetikom.

Sve u svemu knjiga je jedna lijepa promocija Župe.

Novi pogled na vaš rad

Mjesto za reklamu (365 x 270 area)
Najnovije

Prijavite se na newsletter

Želite da budete obaviješteni o novim vijestima? Prijavite se na Newsletter

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

Istaknute kategorije

Budite inspirisani svakom našom pričom koju ćete pročitati

Cilj ovog portala je da promoviše jedan od najlepših krajeva u Crnaoj Gori i svakom mještaninu Župe obezbijedi pravovremeno informisanje

Scroll to Top