Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Komercijalna banka A.D. Podgorica dio humane akcije

Danas su predstavnici Komercijalne banke A.D. Podgorica OŠ ”Dušan Bojović” uručili 4 štampača vrijednosti oko 800 eura, što je nastavak akcije ”Nabavka IT opreme za našu školu” koju je prije mjesec pokrenula organizacija Župa u srcu. Ova za školu značajna donacija će umnogome olakšati rad u nastavi kako matične škole tako i područnih odjeljenja.

Glavni izvršni direktor Komercijalne banke A.D. Podgorica Mirko Marojević je uručujući donaciju kazao da je ova donacija jedna od brojnih koje ova društveno odgovorna banka ima tokom godine. Marojević je dalje naglasio: ”Cijeneći misiju Komercijalne banke A.D. Podgorica da svoje poslovne uspjehe podijelimo sa zajednicom u kojoj poslujemo, prepoznali smo potrebu OŠ ”Dušan Bojović” kroz inicijativu NVO ”Župa u srcu” da doniramo računarsku opremu, a sve u cilju davanja punog doprinosa informatičkog opismenjavanja naših najmlađih sugrađana. Obrazovanje je u našem punom fokusu kada govorimo o donacijama, pa je ovo samo nastavak aktivnosti koje kontinuirano realizujemo.”

Kako najavljuju iz organizacije Župa u srcu humana akcija koju su pokrenuli će imati za rezultat još donacija, a nastaviće se sve do sredine februara 2019. godine kada će biti održana i planirana aukcija slika urađenih na slikarskoj koloniji ”Župa 2018”, koja se realizovala u sklopu projekta Aktivne ruralne zajednice za bolju budućnost”.

Novi pogled na vaš rad

Mjesto za reklamu (365 x 270 area)
Najnovije

Prijavite se na newsletter

Želite da budete obaviješteni o novim vijestima? Prijavite se na Newsletter

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

Istaknute kategorije

Budite inspirisani svakom našom pričom koju ćete pročitati

Cilj ovog portala je da promoviše jedan od najlepših krajeva u Crnaoj Gori i svakom mještaninu Župe obezbijedi pravovremeno informisanje

Scroll to Top