Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Koncert KSRD ”Župa” 30. juna

Kulturno sportsko rekreativno društvo ”Župa” 30. juna u 20h u Nikšićkom pozorištu organizuje šesti po redu koncert gdje će gledaoci moći vidjeti različite koreografije i talenat župske djece.

Ovaj talenat je 24. juna još jednom potvrđen i na takmičenju u Bileći gdje su djeca iz ovog društva uzrasta od 6 do 13 godina osvojili četvrto mjesto na osmom po redu dječijem saboru folklora pod nazivom ,,Djeca u očuvanju narodne tradicije ”Bileća 2019”. KUD Župa se na ovom takmičenju predstavio koreografijom ,,Igre iz Leskovca”, čiji je autor: Radule Rašo Petrušić. Nagradu za najsimpatičnijeg člana na ovom takmičenju dobio je Marko Lončar.

Još veći uspjeh ostvarila je podsekcija župske djece koja trenira gimnastiku u sklopu KSRD-a. Naime na desetom Mediterranean Best Dance takmičenju održanom 22. juna u Baru, u kategoriji Acrobatic Dance Formation Juniors, članovi gimnastičke sekcije KSRD Župa, osvojili su 1.mjesto.

Ulaz na koncert je 2 eura, a karte se mogu kupiti na biletarnici pozorišta. Gosti na koncertu su iz društava: FA ”Oro”, FA ”Zahumlje” i KUD ”Piva” tako da nema sumnje da će gledaoci imati divnu priliku za uživanje.

Novi pogled na vaš rad

Mjesto za reklamu (365 x 270 area)
Najnovije

Prijavite se na newsletter

Želite da budete obaviješteni o novim vijestima? Prijavite se na Newsletter

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

Istaknute kategorije

Budite inspirisani svakom našom pričom koju ćete pročitati

Cilj ovog portala je da promoviše jedan od najlepših krajeva u Crnaoj Gori i svakom mještaninu Župe obezbijedi pravovremeno informisanje

Scroll to Top