Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Kutija za sitnice najbolja

Na konkurs za izbor najboljeg suvenira Župe za 2017. godinu, koji je zaključen krajem septembra pristigla su 2 rada. Nažalost očekivanja su bila da će konkurencija biti veća i da će žiri za izbor biti ove godine na mukama da izabere najbolje. Ipak kako poručuju iz organizacije Župa u srcu tradicija izbora najboljeg suvenira će se nastaviti, pa će i u 2018. godini biti prilike za odabir najboljih.

Ove godine žiri je odlučio da kao najbolji suvenir bude kutija za razne sitnice kojeg je izradila Marijana Šundić. Žiri je odlučio da, pošto se ideja kutije ponovila od prošle godine, nagrada ne bude 50 eura kako je bilo planirano već 30 eura, a da ostatak bude prenesen u fond za sledeću godinu.

Nagrada autorki će svečano biti uručena na nekoj od manifestacija koje organizacija priprema do kraja godine. Za sve koji žele da kupe ovaj suvenir mogu se obratiti organizatoru na mail: zupausrcu@gmail.com

Novi pogled na vaš rad

Mjesto za reklamu (365 x 270 area)
Najnovije

Prijavite se na newsletter

Želite da budete obaviješteni o novim vijestima? Prijavite se na Newsletter

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

Istaknute kategorije

Budite inspirisani svakom našom pričom koju ćete pročitati

Cilj ovog portala je da promoviše jedan od najlepših krajeva u Crnaoj Gori i svakom mještaninu Župe obezbijedi pravovremeno informisanje

RURALNI RAZVOJ

#ruralni razvoj

EKOLOGIJA

#Vijesti

KULTURA

#Vijesti

OGLASI

#Oglasi
Scroll to Top