Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Mali znak pažnje MZ Župa za ruralne škole

Savjet MZ Župa Nikšićka ove godine je uspio obezbijediti novogodišnje poklone za više škola koje se nalaze u ruralnim djelovima Nikšića.

Oko 80 poklona je za  osnovne škole “Dušan Đukanović” u Lukovu i Dragovoljićima, ” Dobrosav Đedo Perunović” u Bogetićima, područnom odjeljenje škole u Lazu ispred MZ Župa uručuio Dragoljub Radulović. MZ Župa je poklone obezbijedila i za sve učenike OŠ “Bogdan Kotlica” u Boanu.

,,Na ovaj način smo željeli da poželimo srećnu nadolazeću Novu godinu djeci koja su udaljena od gradskog jezgra, a isto tako da počnemo da uspostavljamo veze sa drugim dijelovima ruralnih oblasti naše države i na taj način u budućem periodu zajedno učestvujemo u aktivnostima koje će doprinijeti što boljem povezivanju djece iz ovih oblasti.’’, saopštio je Radulović.

Direktori škola i učenici su se zahvalili na uručenim poklonima i obećali da će se intenzivirati saradnja sa MZ Župa Nikšićka, i posebno sa OŠ “Dušan Bojović”.

Novi pogled na vaš rad

Mjesto za reklamu (365 x 270 area)
Najnovije

Prijavite se na newsletter

Želite da budete obaviješteni o novim vijestima? Prijavite se na Newsletter

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

Istaknute kategorije

Budite inspirisani svakom našom pričom koju ćete pročitati

Cilj ovog portala je da promoviše jedan od najlepših krajeva u Crnaoj Gori i svakom mještaninu Župe obezbijedi pravovremeno informisanje

Scroll to Top