Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Malo interesovanje partija

Na konsultativnom sastanaku svih političkih partija koje djeluju u Župi povodom inicijative za izradu Studije teritorijalne promjene Župe, odnosno povraćaja statusa opštine…

Na konsultativnom sastanaku svih političkih partija koje djeluju u Župi povodom inicijative za izradu Studije teritorijalne promjene Župe, odnosno povraćaja statusa opštine, održanom u prostorijama MZ Župa predstavnici Socijalističke narodne partije i Pozitivne Crne Gore su pozdravili inicijativu i izrazili spremnost da učestvuju u procesu i daju svoj doprinos.

Sastanku, iako su uredno obaviješteni, nijesu prisustvovali predstavnici Demokratske partije socijalista, Socijaldemokratske partije i Demokratskog fronta. Da li njihov nedolazak i neodazivanje sastanku znači i njihovo protivljenje ovoj inicijativi znaće se nakon novih sastanaka koji će biti organizovani sa predstavnicima ovih partija.

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

Novi pogled na vaš rad

Mjesto za reklamu (365 x 270 area)
Najnovije

Prijavite se na newsletter

Želite da budete obaviješteni o novim vijestima? Prijavite se na Newsletter

Istaknute kategorije

Budite inspirisani svakom našom pričom koju ćete pročitati

Cilj ovog portala je da promoviše jedan od najlepših krajeva u Crnaoj Gori i svakom mještaninu Župe obezbijedi pravovremeno informisanje

RURALNI RAZVOJ

#ruralni razvoj

EKOLOGIJA

#Vijesti

KULTURA

#Vijesti

OGLASI

#Oglasi
Scroll to Top