Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Mi hoćemo, mi možemo

Omladinski pokret Župa započeo je realizaciju projekta „Mi hoćemo, mi možemo“,  koji se finansira od strane Fonda za aktivno građanstvo.

Mladi Župe Nikšićke prepoznaju  probleme u svojoj mjesnoj zajednici, ali i činjenicu da njihovo rješavanje u velikoj mjeri zavisi od njih samih, pa cilj ovog projekta jeste okupljanje mlađe populacije i zajedničko djelovanje u narednom periodu. S obzirom na to da se radi o velikoj mjesnoj zajednici, projekat bi trebalo da okupi  veći broj mladih, kako bi svako od njih mogao da da doprinos u stvaranju ljepše i bolje Župe.
Poštujući različite afinitete koje postoje među mlađom populacijom, projektom je predviđen veći broj aktivnosti: pošumljavanje,  organizovanje kulturnih događaja, ali i formiranje Parlamenta mladih. Parlament će omogućiti konzistentnu saradnju mladih, a njihova istrajnost doprinijeti poboljšanju kvaliteta života svih mještana Župe.
 
Vrijednost projekta “Mi hoćemo, mi možemo”, koji će se sprovoditi u narednih šest mjeseci je 1800 eura.

Novi pogled na vaš rad

Mjesto za reklamu (365 x 270 area)
Najnovije

Prijavite se na newsletter

Želite da budete obaviješteni o novim vijestima? Prijavite se na Newsletter

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

Istaknute kategorije

Budite inspirisani svakom našom pričom koju ćete pročitati

Cilj ovog portala je da promoviše jedan od najlepših krajeva u Crnaoj Gori i svakom mještaninu Župe obezbijedi pravovremeno informisanje

RURALNI RAZVOJ

#ruralni razvoj

EKOLOGIJA

#Vijesti

KULTURA

#Vijesti

OGLASI

#Oglasi
Scroll to Top