Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Mir, blagostanje i sreća u vašim domovima

Najsvetiji i najsrećniji hrišćanski praznici Badnji dan i Božić simbol su rađanja nove nade, zajedništva, sloge i ljubavi. Kako je nekad davno nalaganje badnjaka grijalo Vitlejemsku pećinu kako bi nas sve uvelo u novi život, tako i danas na Badnji dan Župljani simbolično pripremaju svoje domove da ispune toplinom porodičnog druženja i radosti. Nijedan drugi praznik nas toliko ne ispuni toplinom i radošću kao ovaj, stoga dragi Župljani iskoristite priliku da pružite ruku svojim najbližima, ali i onima kojima to nijeste u prethodnom periodu. Zaboravite na razlike, sitne probleme, predrasude i pružite ruku pomirenja svakom, jer je život previše kratak i prebrzo prolazi da bi u njega unosili gorčinu, mržnju i zavist. Pomolite se prvo za svoje najbliže, a onda i za sve ostale, pa će vam Božić donijeti spokojstvo, blagostanje i sreću u vašim domovima. Župljani, srećni vam Badnji dan i Božić i da ih provedete u zdravlju i veselju. To vam od srca želi ”Župa u srcu”.

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

Novi pogled na vaš rad

Mjesto za reklamu (365 x 270 area)
Najnovije

Prijavite se na newsletter

Želite da budete obaviješteni o novim vijestima? Prijavite se na Newsletter

Istaknute kategorije

Budite inspirisani svakom našom pričom koju ćete pročitati

Cilj ovog portala je da promoviše jedan od najlepših krajeva u Crnaoj Gori i svakom mještaninu Župe obezbijedi pravovremeno informisanje

RURALNI RAZVOJ

#ruralni razvoj

EKOLOGIJA

#Vijesti

KULTURA

#Vijesti

OGLASI

#Oglasi
Scroll to Top