Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Mjesna zajednica obradovala najmlađe

Shvatajući značaj koji ima obrazovanje za razvoj jednog kraja Mjesna zajednica Župa je danas nastavila saradnju sa Vrtićem Mačak i JU OŠ ’’Dušan Bojović’’. Predsjednik Savjeta MZ Župa Dragoljub Radulović je na prigodnim svečanostima uručio vrijedne donacije za ove ustanove. Djeca vrtića „Mačak“ dobila su na poklon DVD i muzičku liniju, a osnovci OŠ „Dušan Bojović“  će na novoj klavijaturi moći da uvježbavaju muzičke taktove. Vrijednost donacije je oko 400 eura.

Po riječima Radulovića ova i prethodne donacije su pokušaj da se obezbijede dobri uslovi za učenje u ovim ustanovama.

Osim ove akcije Savjet je pokrenuo i druge takođe usmjerene ka obrazovanju i najmlađima. U toku je prikupljanje sredstava kako bi svi iz devetog razreda ove godine išli na ekskurziju, do kraja godine biće raspisan konkurs za stipendiranje najboljeg studenta, a za prvorođenče u 2017. godini Savjet će dati poklon od 100 eura.

 Osim ovoga na inicijativu Savjeta su postavljeni usporivači brzine, a prije par dana je završen i projekat asfaltiranja ulice ispred škole.  

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

Novi pogled na vaš rad

Mjesto za reklamu (365 x 270 area)
Najnovije

Prijavite se na newsletter

Želite da budete obaviješteni o novim vijestima? Prijavite se na Newsletter

Istaknute kategorije

Budite inspirisani svakom našom pričom koju ćete pročitati

Cilj ovog portala je da promoviše jedan od najlepših krajeva u Crnaoj Gori i svakom mještaninu Župe obezbijedi pravovremeno informisanje

RURALNI RAZVOJ

#ruralni razvoj

EKOLOGIJA

#Vijesti

KULTURA

#Vijesti

OGLASI

#Oglasi
Scroll to Top