Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Mještani sagradili teren

Zajedničkim snagama na radnoj akciji koja se u današnje vrijeme rijetko gdje može sresti 20 mještana Carina i Liverovića su za 24 h uspjeli uz pomoć donatora materijala da sagrade poligon za basket dimenzija 16mx10m, koji će najprije služiti djeci iz područnog odjeljenja OŠ ”Dušan Bojović” u Carinama, ali i svim mladim ovog dijela Župe.

Oko dvadesetak mještana je izvelo radove, a velika pomoć je stigla od firme Gradnja inženjering koja je izvršila iskop materijala i donirala 29m3 betona. Tampon je obezbijedila firma Uniprom metali tako da je za vrlo kratko vrijeme urađen teren gdje će mladi moći rekreativno da se bave sportom. Cijela akcija je primjer ostalima da mnogo toga zajedno mogu popraviti u mjestima gdje žive. Ukupna vrijednost izvedenih radova i doniranog materijala je preko 3500 eura što je za jedan veliki primjer i državnim organima koji bi trebali da obezbijede ove uslove mladima.

Mještani koji su učestvovali u izgradnji terena:

Dragoljub Radulović

Radovan Jaredić

Bulatović Golub,

Dalibor Jaredić

Marko Rašković

Mikan Jaredić

Nemanja Radulović

Zoran Jaredić

Puniša Radulović

Bogdan Ćipranić

Stefan Radulović

Novica Ćipranić

Obrad Jovanović

Boban Nikolić

Predrag-Prele Jovanović

Đuro Radulović

Bato Jovanović

Šoro Radulović

Jovo Radulović

Budo Jovanović

Novi pogled na vaš rad

Mjesto za reklamu (365 x 270 area)
Najnovije

Prijavite se na newsletter

Želite da budete obaviješteni o novim vijestima? Prijavite se na Newsletter

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

Istaknute kategorije

Budite inspirisani svakom našom pričom koju ćete pročitati

Cilj ovog portala je da promoviše jedan od najlepših krajeva u Crnaoj Gori i svakom mještaninu Župe obezbijedi pravovremeno informisanje

Scroll to Top