Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

MK Group finansira rekonstrukciju školske sale u Župi

Začajna donacija MK Group Župi i Župljanima

Zahvaljujući uspostavljenoj saradnji između Savjeta MZ Župa Nikšićka i jedne od najpoznatijih kompanija iz regiona MK Group Beograd danas su krenuli radovi na rekonstrukciji školske sale u OŠ”Dušan Bojović”.

U sklopu radova biće u potpunosti rekonstruisana unutrašnjost sale, zamjena podne podloge, rasvjete, svjetlarnika, zidova, tako da će djeca iz župske škole imati lijepe uslove za ugodan boravak u toku izvođenja nastave. Vrijednost donacije koju je firma MK Group uplatila je 54.285,44 eura, na osnovu predračuna koji je uradila firma L Gradnja koja će izvesti predviđene radove. Rok za izvođenje radova je četrdeset dana. 

Kako je saopštio predsjednik MZ Župa Dragoljub Radulović ,,Savjet MZ Župa izražava veliku zahvalnost kompaniji  MK GROUP  što je na pravi način razumjela zahtjev koji su joj uputili. Ovo je bilo i za očekivati imajući u vidu činjenicu  da je navedena kompanija jedna od društveno najodgovornijih kompanija u regionu, kompanija koja se već četiri decenije ističe po promišljenim pristupima i podršci lokalnim zajednicama, a posebno je upečatljiva činjenica da u velikom obimu ta podrška ide mladima i humanitarnim akcijama. 

Stoga smo mi u našoj zajednici srećni što smo na jedan pravi način uspostavili saradnju sa MK GROUP-om, a i ponosni smo svi, koji zdravo razmišljamo, što je osnivač navedene kompanije Miodrag – Kole Kostić, čiji su korjeni iz Župe i koji je svojom vizijom i preduzetničkim duhom pokazao da sve potiče od pojedinca i njegove volje da se stvari postave na pravo mjesto.” saopštava Radulović.

Savjet MZ Župa vjeruje da je ovo tek početak dobre saradnje sa kompanijom MK GROUP Beograd, a isto tako će i u buduće nastojati da Župu povezuje sa svima koji bi svojim aktivnostima doprinijeli boljitku življenja u našoj mjesnoj zajednici, u onoj mjeri koliko su to mugućnosti samog Savjeta MZ Župa. 

,,Želimo da pokažemo da se ne treba sve oslanjati na druge, nego da ti drugi vide našu volju za stvaranjem boljih uslova u zajednici, pa će to sigurno, prije svega institucije, pokrenuti da se uključe u projekte koje budemo prema njima kandidovali.” zaključio je Radulović

Novi pogled na vaš rad

Mjesto za reklamu (365 x 270 area)
Najnovije

Prijavite se na newsletter

Želite da budete obaviješteni o novim vijestima? Prijavite se na Newsletter

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

Istaknute kategorije

Budite inspirisani svakom našom pričom koju ćete pročitati

Cilj ovog portala je da promoviše jedan od najlepših krajeva u Crnaoj Gori i svakom mještaninu Župe obezbijedi pravovremeno informisanje

Scroll to Top