Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

MZ Župa donirala igraonicu vrtiću Mačak

MZ ŽUPA DONIRALA IGRAONICU VRTIĆU MAČAK

Donirana igraonica za najmlađe Župljane

Danas je u prostorijama vrtića Mačak upriličena svečanost uručivanja male igraonice za djecu koju je donirala Mjesna zajednica Župa. Opremu su uručili Predsjednik Savjeta MZ Župa Dragoljub Radulović i njegov zamjenik Radovan Mirković.

Kako je kazao Dragoljub Radulović, aktivnosti Savjeta mjesne zajednice biće usmjerene ka poboljšanju uslova života svih mještana Župe Nikšićke. Sa ovom donacijom želja je bila da se za župsku djecu uspostave što bolji uslovi za boravak i učenje. Tobogan, ljuljaška i klackalica u vrijednosti od 150 eura služiće ubuduće najmlađim naraštajima u Župi.

U ime JPU ’’Dragan Kovačević’’ donaciju je primila PR Jelena Marković zahvalivši se Mjesnoj zajednici Župa, jer će ova donacija kako je kazala omogućiti djeci pravilan rast i razvoj uz boravak na čistom vazduhu.

Preko šezdesetoro djece upisane u vrtić potvrda je da je ovaj projekat zaživio pa će, po riječima Radulovića, pošto Savjet MZ želi punu saradnju sa Javnom predškolskom ustanovom ’’Dragan Kovačević’’, ovakvih i sličnih donacija biti i ubuduće.

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

Novi pogled na vaš rad

Mjesto za reklamu (365 x 270 area)
Najnovije

Prijavite se na newsletter

Želite da budete obaviješteni o novim vijestima? Prijavite se na Newsletter

Istaknute kategorije

Budite inspirisani svakom našom pričom koju ćete pročitati

Cilj ovog portala je da promoviše jedan od najlepših krajeva u Crnaoj Gori i svakom mještaninu Župe obezbijedi pravovremeno informisanje

RURALNI RAZVOJ

#ruralni razvoj

EKOLOGIJA

#Vijesti

KULTURA

#Vijesti

OGLASI

#Oglasi
Scroll to Top