Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

MZ Župa donirala mobilijar vrtiću na Zagradu

Predsjednik Savjeta mjesne zajednice Župa Radulović Dragoljub danas je vrtiću, koji je prošle godine otvoren u selu Zagrad, donirao dvorišni mobilijar koji će ubuduće djeci učiniti boravak u vrtiću još zanimljiviji. Ova skromna donacija u vidu ljuljaški, klackalice i tobogana će doprinijeti da djeca iz dva župska sela Oblatno i Zagrad, koja pohađaju ovaj vrtić, imaju sve uslove koje imaju njihovi vršnjaci u ostalim predškolskim ustanovama.

Predstavnik JPU Dragan Kovačević Jelena Marković se zahvalila predsjedniku MZ Dragoljubu Raduloviću i istakla izuzetnu saradnju sa mjesnom zajednicom.

Radulović je kazao da će i u buduće nastojati da sa sličnim aktivnostima šalje dobru poruku svima da je Župa dobar primjer aktivne ruralne zajednice i da država treba da da kroz svoje aktivnosti doprinese njenom daljem razvoju.

Ovaj vrtić je prošle godine otvoren na inicijativu mjesne zajednice Župa Nikšićka i tada je opremljen donacijom firme Uniprom metali i mjesne zajednice Župa Nikšićka.

Novi pogled na vaš rad

Mjesto za reklamu (365 x 270 area)
Najnovije

Prijavite se na newsletter

Želite da budete obaviješteni o novim vijestima? Prijavite se na Newsletter

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

Istaknute kategorije

Budite inspirisani svakom našom pričom koju ćete pročitati

Cilj ovog portala je da promoviše jedan od najlepših krajeva u Crnaoj Gori i svakom mještaninu Župe obezbijedi pravovremeno informisanje

Scroll to Top