Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

MZ Župa donirala školi majice

Mjesna zajednica Župa Nikšićka je za 35 učenika OŠ “Dušan Bojović”, koji su članovi školskog hora, donirala prigodnu odjeću i na taj način doprinijela da svi učenici hora u svojim sledećim nastupima budu jednoobrazni i dajući im podstreka da na najljepši način promovišu svoju školu i svoje mjesto. 

Direktor škole Miloš Mrvaljević i nastavnica muzičkog vaspitanja Gorinka Bakrač su se zahvalili na ovoj donaciji. 

Mjesna zajednica će, kako je najavio Predsjednik MZ Župa Dragoljub Radulović i u narednom periodu nastaviti kontinuitet aktivnosti koje doprinose boljim uslovima rada i života najmlađih stanovnika MZ Župa Nikšićka.

 

Novi pogled na vaš rad

Mjesto za reklamu (365 x 270 area)
Najnovije

Prijavite se na newsletter

Želite da budete obaviješteni o novim vijestima? Prijavite se na Newsletter

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

Istaknute kategorije

Budite inspirisani svakom našom pričom koju ćete pročitati

Cilj ovog portala je da promoviše jedan od najlepših krajeva u Crnaoj Gori i svakom mještaninu Župe obezbijedi pravovremeno informisanje

Scroll to Top