Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

MZ Župa nagrađuje novorođenčad sa 100 eura

Savjet MZ Župa Nikšićka je donio odluku da i ove godine za svako novorođenče iz te mjesne zajednice obezbijedi po 100 eura novčane naknade. Pravo na ovu naknadu imaće novorođeno dijete čiji roditelji žive i svakodnevno bitišu u mjesnoj zajednici ,,Župa’’. Po riječima Dragoljuba Radulovića, predsjednika MZ Župa, ova odluka je samo nastavak pozitivnih aktivnosti u našoj mjesnoj zajednici koje za cilj imaju stvaranje što boljih uslova za najmlađu populaciju. Kako poručuje Radulović ova akcija mjesne zajednice je isto tako poruka za državne institucije da osmisle što više projekata koji će doprinijeti poboljšanju nataliteta u našem društvu.

Mjesna zajednica je početkom godine za prvorođeno dijete u ovoj godini obezbijedila novčanu naknadu od 1000€, a nastaviće, kako saopštava Radulović, da sprovodi sve one aktivnosti koje su započeli u predhodni godinama, a tiču se stipendiranja najboljih studenata, nagrađivanja najboljih učenika, talantovane djece, poklona prvacima i dr.

,,Sve ove aktivnosti ne bi mogli sprovesti da nije privrednih društava koji nam pomažu i za to im se najiskrenije zahvaljujemo.’’ – poručuje predsjednik MZ Župa izražavajući im zahvalnost za ove lijepe akcije koje se realizuju u najvećoj crnogorskoj mjesnoj zajednici.

Novi pogled na vaš rad

Mjesto za reklamu (365 x 270 area)
Najnovije

Prijavite se na newsletter

Želite da budete obaviješteni o novim vijestima? Prijavite se na Newsletter

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

Istaknute kategorije

Budite inspirisani svakom našom pričom koju ćete pročitati

Cilj ovog portala je da promoviše jedan od najlepših krajeva u Crnaoj Gori i svakom mještaninu Župe obezbijedi pravovremeno informisanje

Scroll to Top