Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

MZ Župa obezbijedila sredstva za polumatursko veče

Počeli radovi u župskoj školi

Savjet MZ Župa će nastojati i u narednom periodu da sprovodi aktivnosti koje će za cilj imati da najmlađi u Župi budu prioritet

Savjet MZ Župa Nikšićka je i ove godine obezbijedio sredstva za  besplatno polumatursko veče za 41 polumaturanta  OŠ “Dušan Bojović”. Matursko veče će se održati 3. juna 2024.godine. 

Nedavno je za ove polumaturante organizovana besplatna ekskurzija, pa  Savjet MZ na ovaj skroman način, po riječima Predsjednika Savjeta Dragoljuba Radulovića, ,,želi da pošalje poruku da nijesmo zaboravili ni ovu generaciju, posebno kada se nalaze na jednoj od prvih životnih raskrsnica. On je poželio  da ih na daljem životnom putu prati dobro zdravlje, sreća, a da nastoje da stiču što bolja znanja od koje bi naš zavičaj imao samo benefite.

Kako je poručio Radulović, Savjet MZ Župa će nastojati i u narednom periodu da sprovodi aktivnosti koje će za cilj imati da najmlađi u Župi budu prioritet, kako bi imali sve potrebne uslove za lijepo odrastanje.

Novi pogled na vaš rad

Mjesto za reklamu (365 x 270 area)
Najnovije

Prijavite se na newsletter

Želite da budete obaviješteni o novim vijestima? Prijavite se na Newsletter

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

Istaknute kategorije

Budite inspirisani svakom našom pričom koju ćete pročitati

Cilj ovog portala je da promoviše jedan od najlepših krajeva u Crnaoj Gori i svakom mještaninu Župe obezbijedi pravovremeno informisanje

Scroll to Top