Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

MZ Župa školi donirala projektor

Danas je još jedna vrijedna donacija stigla u OŠ “Dušan Bojović” od strane Savjeta MZ Župa Nikšićka. Predsjednik Savjeta MZ Župa Dragoljub Radulović toj obrazovnoj ustanovi je uručio savremeni projektor koji će imati značajnu ulogu u daljem informatičkom opismenjavanju učenika te škole.

,,Uz nedavno doniranu interaktivnu tablu i kompjuter zaokružuje se priča da djeca imaju sve potrebne uslove za sticanje znanja kroz najsavremeniju metodologiju učenja.’’ Kazao je Radulović na uručenju donacije.

 Ovo je samo jedna u nizu donacija opreme za obavljenje nastave u ovoj školi koja je obezbijeđena kroz aktivnosti Savjeta MZ Župa Nikšićka. Savjet MZ će i u narednom periodu nastaviti da svojim aktivnostima stvara što bolje uslove za najmlađe u našem mjestu. 

Novi pogled na vaš rad

Mjesto za reklamu (365 x 270 area)
Najnovije

Prijavite se na newsletter

Želite da budete obaviješteni o novim vijestima? Prijavite se na Newsletter

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

Istaknute kategorije

Budite inspirisani svakom našom pričom koju ćete pročitati

Cilj ovog portala je da promoviše jedan od najlepših krajeva u Crnaoj Gori i svakom mještaninu Župe obezbijedi pravovremeno informisanje

Scroll to Top