Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

MZ Župa uručila stipendije

Danas je predsjednik Savjeta MZ Župa Nikšićka, Dragoljub Radulović uručio rješenja o stipendiranju najboljih studenata iz ove mjesne zajednice nakon završenog konkursa. U ovoj školskoj godini biti stipendirano četiri studenta, a mjesečni iznos stipendije biće 60€. Ove godine je MZ Župa učinila još jedan lijep gest, pa je dobitnicima stipendija poklonila i ručne satove.

Predsjednik Savjeta mjesne zajednice Dragoljub Radulović je kazao da mu je ovo jedna od najmilijih aktivnosti MZ i dodao: ,,Želimo da na jedan skroman način uvažavamo mlade ljude koji su se opredijelili da sticanjem znanja na najbolji način predstavljaju svoje mjesto, a isto tako sebe visoko rangiraju na društvenoj ljestvici.’’

On je uručujući nagrade župskim studentima poželio da u budućem radu imaju uspjehe: ,,Želim da vjerujem da će ova stipendija svima vama dati podstrek da ubuduće nastavite da nižete uspjehe, da to svoje znanje prenosite ovdje, u svojoj državi, na buduće generacije i da ne izgubite iz vida svoje mjesto za koje očekujem da ćete biti pokretačka razvojna snaga, jer sa vama naše mjesto ima budućnost. Budite primjer generacijama koje dolaze, a mi ćemo nastojati da i u narednom periodu pokrećemo aktivnosti koje će dovesti do što boljeg položaja župske mladosti. Župa je na vas ponosna.’’ Saopštio im je Radulović.

Dobitnici stipendija za ovu školsku godinu su: Marojević Slobodanka student  Medicinskog fakulteta sa prosječnom ocjenom studiranja 9.32,  Krulanović Mile student medicinskog fakulteta sa prosečnom ocjenom 9.41, Čvorović Ana student Biotehničkog fakulteta  sa prosečnom ocjenom 9.92 i Peković Mirjana student Filološkog fakulteta sa prosječnom ocjenom 9.09.

Novi pogled na vaš rad

Mjesto za reklamu (365 x 270 area)
Najnovije

Prijavite se na newsletter

Želite da budete obaviješteni o novim vijestima? Prijavite se na Newsletter

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

Istaknute kategorije

Budite inspirisani svakom našom pričom koju ćete pročitati

Cilj ovog portala je da promoviše jedan od najlepših krajeva u Crnaoj Gori i svakom mještaninu Župe obezbijedi pravovremeno informisanje

Scroll to Top