Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Na Liverovićkom jezeru na snazi strogi zabran

Na Liverovićkom jezeru od juče je, po odluci inspektora za slatkovodno ribarstvo na snazi zabrana ribolova zbog vodostaja koji je ispod biološkog minimuma. Kako su saopštili iz SRK Nikšić koje gazduje ovim jezerom strogi ribolovni zabran se uvodi radi zaštite ribljeg fonda i trajaće dok se ne poveća nivo vode jezera.

Trenutno je vodostaj na jezeru na 725 metara iznad nivoa mora, a biološki minimum je na 726 metara. Iz ovog kluba se nadaju da će uskoro rijeka Gračanica sa pritokama dopuniti vodu u jezeru i da će se ribolov nastaviti na zadovoljstvo ribara.

Novi pogled na vaš rad

Mjesto za reklamu (365 x 270 area)
Najnovije

Prijavite se na newsletter

Želite da budete obaviješteni o novim vijestima? Prijavite se na Newsletter

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

Istaknute kategorije

Budite inspirisani svakom našom pričom koju ćete pročitati

Cilj ovog portala je da promoviše jedan od najlepših krajeva u Crnaoj Gori i svakom mještaninu Župe obezbijedi pravovremeno informisanje

Scroll to Top