Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Nagrada za prvorođenče u Župi

Predsjednik Savjeta MZ Župa Nikšićka Dragoljub Radulović danas je obišao porodicu Peković i uz prigodne poklone uručio i rješenje o novčanoj nadoknadi od 1000 eura, roditeljima Đorđija Pekovića, koji je prva beba rođena u ovoj godini u mjesnoj zajednici Župa Nikšićka.

,,Na ovaj simboličan način još jednom želimo da ukažemo da su djeca budućnost svakog mjesta i da se svi moramo angažovati kako bi se razvijali programi koji će doprinijeti da se u svakom kutku Crne Gore čuje dječja graja, kako bi  učionice vrtića i škola bile pune djece.”, rekao je predsjednik MZ Župa Dragoljub Radulović.

Savjet mjesne zajednice je u prošloj godini svakom prijavljenom novorođenčetu u Župi Nikšićkoj, dodijelio novčanu naknadu od po 100 eura.

,,Vjerujem da će i novi Savjet MZ Župa nastaviti sa aktivnostima koje će doprinijeti stvaranje boljih uslova za najmlađe stanovnike Župe. Djeca su naša budućnost i jedina garancija opstanka našeg mjesta.” poručio je Radulović.

Novi pogled na vaš rad

Mjesto za reklamu (365 x 270 area)
Najnovije

Prijavite se na newsletter

Želite da budete obaviješteni o novim vijestima? Prijavite se na Newsletter

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

Istaknute kategorije

Budite inspirisani svakom našom pričom koju ćete pročitati

Cilj ovog portala je da promoviše jedan od najlepših krajeva u Crnaoj Gori i svakom mještaninu Župe obezbijedi pravovremeno informisanje

Scroll to Top