Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Nagrađena mlada Milena Mitrović

 Na konkursu za izbor najboljeg suvenira Župe za 2019. godinu pristigla su tri rada koja je uradila i poslala mlada Milena Mitrović učenica V2 razreda OŠ ,,Dušan Bojović”. Organizacija Župa u srcu je odlučila da za uloženi trud ovoj mladoj autorki dodijeli nagradu od 50 eura koja je bila predviđena konkursom. Nagrada će biti uručena u župskoj školi u petak 27.decembra.

Novi pogled na vaš rad

Mjesto za reklamu (365 x 270 area)
Najnovije

Prijavite se na newsletter

Želite da budete obaviješteni o novim vijestima? Prijavite se na Newsletter

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

Istaknute kategorije

Budite inspirisani svakom našom pričom koju ćete pročitati

Cilj ovog portala je da promoviše jedan od najlepših krajeva u Crnaoj Gori i svakom mještaninu Župe obezbijedi pravovremeno informisanje

Scroll to Top