Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Odabrani najbolji radovi

Tročlana komisija za ocjenu radova prispjelih po konkursu br. ETNO-01-2019 na temu Etno-sela (kuće, ambari, čardaci, mini – farme) ili vodenice od prirodnih materijala (kombinacija prirodnih materijala – metal, kamen, glina, drvo (iskorišćena palidrvca, šibice), vuna, svila, koža, krzno, pamuk, itd. donijela je odluku o izboru najboljih radova. Komisija je u konkurenciji od 13 radova nakon bodovanja izabrala najbolja tri rada:

 
Prvo mjesto: Nikolina Rakojević, šifra rada ,,NIKOLUKO 1” iz JU OŠ ,,Dušan Đukanović” iz Nikšića;
Drugo mjesto: Kristina Golijanin, šifra rada ,,OVDJE ŽIVI HRABRA ČETA HARAMBAŠE JOVANČETA” iz JU OŠ ,,Nikola Đurković” iz Radanovića;
Treće mjesto: Mateja Ljubatović, šifra rada ,,GRIPOLIS” iz JU OŠ ,,Nikola Đurković” iz Radanovića.
 
Nagrađeni učenici će biti pozvani na dan održavanja izložbe radova da u JU OŠ ,,Dušan Bojović” prime nagrade predviđene konkursom.
 
Konkurs je bio dio projekta ,,Zeleni put” kojeg realizuje organizacija Župa u srcu. Projekat finansira Evropska unija, a kofinansira Ministarstvo javne uprave Crne Gore u okviru projekta FORS Montenegra Green economy for advanced region/Zelena ekonomija za razvoj regiona.
 

Novi pogled na vaš rad

Mjesto za reklamu (365 x 270 area)
Najnovije

Prijavite se na newsletter

Želite da budete obaviješteni o novim vijestima? Prijavite se na Newsletter

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

Istaknute kategorije

Budite inspirisani svakom našom pričom koju ćete pročitati

Cilj ovog portala je da promoviše jedan od najlepših krajeva u Crnaoj Gori i svakom mještaninu Župe obezbijedi pravovremeno informisanje

Scroll to Top