Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Održano druženje Župljana

U organizaciji NVO Morakovo sinoć je u restoranu Sportskog Centra u Nikšiću upriličeno tradicionalno druženje Župljana i poštovalaca Župe. Organizator je uz prigodnu svečanost prezentirao dosadašnje rezultate rada NVO Morakovo, dok su gosti mogli da uživaju u guslarskom nastupu Nikole Krulanovića i recitaciji pjesama u izvođenju Žane Radulović. Nakon svečanog dijela organizator se potrudio i da pokaže gostoprimstvo na večeri sa tradicionalnim proizvodima. 

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

Novi pogled na vaš rad

Mjesto za reklamu (365 x 270 area)
Najnovije

Prijavite se na newsletter

Želite da budete obaviješteni o novim vijestima? Prijavite se na Newsletter

Istaknute kategorije

Budite inspirisani svakom našom pričom koju ćete pročitati

Cilj ovog portala je da promoviše jedan od najlepših krajeva u Crnaoj Gori i svakom mještaninu Župe obezbijedi pravovremeno informisanje

RURALNI RAZVOJ

#ruralni razvoj

EKOLOGIJA

#Vijesti

KULTURA

#Vijesti

OGLASI

#Oglasi
Scroll to Top