Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Održano predavanje o pisanju projekata

 U sklopu projekta “Mi hoćemo mi možemo”, finansiranog od strane Fonda za aktivno građanstvo, danas je održano predavanje na temu “PISANJE PROJEKATA I PRIKUPLJANJE SREDSTAVA U ZAJEDNICI”. Predavači  Miljana Peković i Aleksandar Janjičić su zainteresovanim mladima iz “Omladinskog pokreta Župa” na najbolji mogući način, bar donekle, približili ovu temu sa kojom će se svakodnevno susretati. Mladi su mogli čuti kako na pravilan i razumljiv način napisati projekat, kako kvalifikovati probleme i pretvoriti  ih u, sebi, dostižne i ostvarive ciljeve. Sprovođenjem ove aktivnosti  projekta  povećalo se znanje, ali i zainteresovanost mladih  Župe za pisanje i realizaciju budućih projekata.

Novi pogled na vaš rad

Mjesto za reklamu (365 x 270 area)
Najnovije

Prijavite se na newsletter

Želite da budete obaviješteni o novim vijestima? Prijavite se na Newsletter

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

Istaknute kategorije

Budite inspirisani svakom našom pričom koju ćete pročitati

Cilj ovog portala je da promoviše jedan od najlepših krajeva u Crnaoj Gori i svakom mještaninu Župe obezbijedi pravovremeno informisanje

RURALNI RAZVOJ

#ruralni razvoj

EKOLOGIJA

#Vijesti

KULTURA

#Vijesti

OGLASI

#Oglasi
Scroll to Top