Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Okrugli sto ,,Zelene inovacije u ruralnim oblastima”

NVO ,,Župa u srcu’’ organizuje u četvrtak 10. decembra u 11h u Multimedijalnoj Sali IPC Tehnopolisa u Nikšiću okrugli sto ,,Zelene inovacije u ruralnim oblastima’’. Okrugli sto se realizuje u sklopu projekta „Inicijative za zeleno selo“ koji finansira Evropska unija preko projekta Mreže za ruralni razvoj Crne Gore ,,Umrežavanje i zagovaranje za zelenu ekonomiju – NAGE’’. NAGE projekat se sprovodi u saradnji sa mrežama ruralnog razvoja Hrvatske, Albanije, Bosne i Hercegovine, Srbije i Kosova, dok je vodeći partner na ovom projektu Mreža za ruralni razvoj Sjeverne Makedonije.

Na okruglom stolu će se prezentirati primjeri dobre prakse iz zemalja Evropske unije, razmijeniti mišljenja o trenutnom stanju, dati smjernice za veću primjenu zelenih inovacija u ruralnim oblastima koje će organizacija pretočiti u inicijativu nadležnim državnim institucijama.

Okrugli sto će biti održan uz poštovanje mjera donesenih protiv širenja virusa Covid 19. 

Novi pogled na vaš rad

Mjesto za reklamu (365 x 270 area)
Najnovije

Prijavite se na newsletter

Želite da budete obaviješteni o novim vijestima? Prijavite se na Newsletter

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

Istaknute kategorije

Budite inspirisani svakom našom pričom koju ćete pročitati

Cilj ovog portala je da promoviše jedan od najlepših krajeva u Crnaoj Gori i svakom mještaninu Župe obezbijedi pravovremeno informisanje

Scroll to Top