Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Opet pobjednici na Liverovićkom jezeru

Treće kolo Šaranske lige završeno je u nedjelju na Liverovićkom jezeru uz zadovoljstvo učesnika ulovima, ali i dobrim druženjem. Najviše uspjeha na Liverovićkom jezeru opet su imali takmičari SRK ”Bajo Pivljanin” koji su uspjeli osvojiti 33,525 bodova, druga je bila ekipa SRK ”Vodene lisice” sa 29,605 bodova, treća ekipa iz Bijelog Polja SRK ”Sinjavac” sa osvojenih 25,18 bodova. Dalje sliede ekipe SRK ”Komarnica”, SRK ”Lipljen” iz Pljevalja, SRK ”Plavsko jezero”, SRK Budućnost i SRK Nikšić.

Najveći ulov je imala ekipa SRK ”Bajo Pivljanin” sa ulovom od 7,55 kg. Svi ulovi su opet vraćeni u jezero što pokazuje sportski duh ove lige i ljubav prema ribolovu svih ovih takmičara

Novi pogled na vaš rad

Mjesto za reklamu (365 x 270 area)
Najnovije

Prijavite se na newsletter

Želite da budete obaviješteni o novim vijestima? Prijavite se na Newsletter

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

Istaknute kategorije

Budite inspirisani svakom našom pričom koju ćete pročitati

Cilj ovog portala je da promoviše jedan od najlepših krajeva u Crnaoj Gori i svakom mještaninu Župe obezbijedi pravovremeno informisanje

Scroll to Top