Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Osvojili simpatije i aplauze

Večeras je u Nikšićkom pozorištu više nego uspješno održan četvrti po redu koncert KUD Župa. Svaka godina za ovo kulturno umjetničko društvo biva sve uspješnija i uspješnija. Smenjivale su se brojne igre i pjesme na zadovoljstvo prisutnih. Od najmlađih do onih već iskusnih, svi podjednako sa ponosom predstaviše gledaocima u prepunoj sali Nikšićkog pozorišta svoj KUD i bogat repertoar.

Pobrali su brojne aplauze i simpatije nasmijana lica ovih Župljanki i Župljana. Najveći aplauz od svih dobila je postava najmlađih za simpatičnost i spontanost.

Ovom društvu je večeras i Savjet Mjesne zajednice uručio prigodnu novčanu nagradu u vrijednosti od 100 eura, što je mali doprinos u odnosu na zadovoljstvo koje osjećaju polaznici KUD-a na svojim nastupima.

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

Novi pogled na vaš rad

Mjesto za reklamu (365 x 270 area)
Najnovije

Prijavite se na newsletter

Želite da budete obaviješteni o novim vijestima? Prijavite se na Newsletter

Istaknute kategorije

Budite inspirisani svakom našom pričom koju ćete pročitati

Cilj ovog portala je da promoviše jedan od najlepših krajeva u Crnaoj Gori i svakom mještaninu Župe obezbijedi pravovremeno informisanje

RURALNI RAZVOJ

#ruralni razvoj

EKOLOGIJA

#Vijesti

KULTURA

#Vijesti

OGLASI

#Oglasi
Scroll to Top